Show Biz

Mentor Haziri sjell projektin më të ri muzikor


Publikuar më:


Mentor Haziri ka sjell këngën më të re para fansave dhe publikut të gjerë.

Ai ka publikuar një këngë të re të zhanrit baladë dhe është mjaft e veçantë sa i përket video xhirimeve.

.

“Hana”, titullohet kënga më e re e rokerit, të cilën e ka shoqëruar me një video, ku në qendër të vëmendjes është një balerinë.

F

Për muzikën dhe tekstin e këngës është kujdesur, Eriona Rushiti, ndërsa orkestrimin e këngës e ka bërë Florent Boshnjaku

Për videon e këngës është përkujdesur kompania e mirënjohur shqiptare, Pinkmoon.

Ndryshe, “Me ke vra” është kënga e fundit nga Mentori. Me këtë këngë ai mori pjesë në festivalin “Kënga Magjike 2018”. 

To Top