Show Biz

Mentor Haziri publikon këngën e re “Kom me t’lanë”


Publikuar më:


Këngëtari i njohur shqiptar, Mentor Haziri, ka publikuar së fundmi këngën e tij më të re.

“Kom me t’lanë” titullohet projekti i ri muzikor i këngëtarit nga Ferizaj, i cili është shumë i pëlqyer për zërin e tij.

Muzika është punuar nga Armend Regjepagiqi, gjersa tekstin e ka shkruar Aida Baraku.

Kënga është ritmike-verore dhe i dedikohet dashurisë, ndërkohë orkestrimi është realizuar në Shqipëri nga Irkenc Hyka.

Klipi i këngës është gjithashtu mjaft veror dhe me skena atraktive.

Ana vizuale e projektit i është besuar produksionit Timepictures.

To Top