Uncategorized

Mediat serbe shkruajnë për rastin e pjesëtarit të FSK-së në SHBA


Publikuar më:


Ismail Sekiraqa

Pjesëtari i FSK-së, Ismail Sekiraqa është arrestuar në SHBA, nën dyshimin për kryerjen e raporteve seksuale me një të mitur 16 vjeçare, transmeton lajmi.net.

Zëdhënësi i FSK-së, Ibrahim Shala ka thënë për media se Sekiraça, në kohën e arrestimit ka qenë në ushtrime në SHBA si toger në fushën e mbrojtjes kimike dhe biologjike.

“Hetimi është duke vazhduar”, ka thnë Shala, i cili nuk ka dashur të fals për detaje. Ky rast ka shokuar të gjithë opinionin kosovar, gjë që ka ndikuar që si lajm të zgjojë edhe në mediat e vendeve fqinje. /lajmi.net

The post Mediat serbe shkruajnë për rastin e pjesëtarit të FSK-së në SHBA appeared first on Lajminet.

Comments
To Top