Uncategorized

Mbytet një peshkatar në ujërat e lumit Shkumbin


Publikuar më:


Lumi Shkumbin

 

Një peshkatar ka rënë nga ura në lumin Shkumbin dhe është zhdukur në ujërat e lumit.

Policia ka nisur hetimet për gjetjen e trupit të tij.

Për shkak të prurjeve të shumta të lumit këto ditë me reshje, ai është rrëmbyer nga rrjedha e lumit. /LAPSI.AL/

 

 

The post Mbytet një peshkatar në ujërat e lumit Shkumbin appeared first on Lajminet.

Comments
To Top