Uncategorized

Mbytet në lum një 16-vjeçar


Publikuar më:


lumi Seman

Një adoleshent është mbytur në ujërat e lumit Seman. Adoleshenti i moshës 16 vjeçare ka qenë duke u larë me disa bashkëmoshatarë të tij kur ka ndodhur ngjarja tragjike.

Ai është nxjerrë nga shokët e tij prej lumit dhe ka qenë në gjendje të rëndë, por ka humbur jetën më pas.

Policia ka njoftuar se 16-vjeçari me inicialet K.G është mbytur aksidentalisht duke u larë në depot e ujit të Kompanisë së naftës Bankers, shkruan shekulli.com

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje./ lajmi.net.

The post Mbytet në lum një 16-vjeçar appeared first on Lajminet.

Comments
To Top