19,06,2024

Shumë nxhet në Maqedoni

Must Read
Shkupi

Temperaturat gjatë ditës kanë arritur deri në 38 gradë Celsius, shkruan AM, transmeton KosovaPress.

Temperaturat e larta priten të vazhdojnë edhe më tej. Ato do të lëvizin prej 20 deri në 37 gradë Celsius në ditët në vijim.

The post Shumë nxhet në Maqedoni appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img