Show Biz

Loredana tregon dukjen e saj natyrale duke pozuar pa makijazh


Publikuar më:


Rap – artistja nga Ferizaji, Loredana Zefi, është mjaft e pëlqyer nga publiku.

Krahas karrierës muzikore, ajo komentohet tejet shumë edhe për dukjen, pasi në të shumtën e kohës shfaqet me makijazh.

Biondja së fundmi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj personale, Instagram, teksa tregon dukjen natyrale për të gjithë fansat e saj.

Në ndërkohë, ajo akoma është në qendër të vëmendjes për shkak se para pak muajve e kishte mashtruar një çift zviceran nga Valais me plot 700,000 mijë franga.

Mirëpo, kjo nuk e ka ndaluar këngëtaren Zefi që të vazhdojë me mbrëmje dhe koncerte të ndryshme edhe në Gjermani.

Ajo para pak ditëve publikoi listën e koncerteve, ku pritet të performojë bashkë me bashkëshortin e saj, Mozzik.

To Top