Show Biz

Loredana publikon pamje luksoze të shtëpisë së saj, por ky detaj merr gjithë vëmendjen


Publikuar më:


Brenda shtëpisë së Mozzik dhe Loredanës.

Mozzik dhe Loredana kanë zbuluar një kënd të shtëpisë së tyre.

Mozzik dhe Loredana mëngjesin e sotëm e nisën pranë vogëlushes së tyre, Hanës.

Ata kanë ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat tregojnë se si duket nga brenda shtëpia e tyre.

Ajo që të bie në sy është emri i vajzës së tyre i vendosur në një kënd të shtëpisë, kurse enterieri duket modern, shkruan lajmi.net

Për ndryshe, Hana është fëmija i parë i Mozzik dhe Loredanës.

To Top