Show Biz

Loredana publikon fotografinë e parë të Mozzikut dhe vajzës


Publikuar më:


Mozzik dhe Loredana dje janë bërë prindër Çifti i njohur i estradës muzikore shqiptare, Mozzik dhe Loredana dje janë bërë prindër për herë të parë. Dyshja u bënë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin, Hana. Lajmin për lindjen e vajzës e ka bërë të ditur vetë çifti, i cili ka publikuar disa imazhe të ëmbla të vogëlushes, përmes të cilave kanë shprehur gëzimin e tyre. Ndërsa në mëngjesin e sotëm, Loredana ka publikuar një imazh të bukur të Mozzikut dhe vajzës teksa të dy janë në gjumtë, shkruan rtv21.tv Në fotografi, Mozziku shihet duke e mbajtur në duar vogëlushen e tyre, Loredana mbi këtë fotografi ka vendosur një emoj në formë të zemrës. Kujtojmë se, Rtv21.tv kishte konfirmuar lajmin për shtatzëninë e Loredanës në muajin korrik të këtij viti. “Bonnie & Clyde” ishte bashkëpunimi i parë i çiftit që ishte publikuar në muajin shtator të këtij viti dhe numëron mbi 32 milionë klikime në kanalin Youtube. /21Media To Top