Show Biz

Loredana ndryshon pamjen


Publikuar më:


Me këtë ndryshim në pamje vështirë se mund të njihet Rep artistja e njohur, Loredana Zefi është pjesë e pandashme e mediave roze, si për punë ashtu edhe për jetën e saj private. Është përfolur shumë lidhjen e saj me reperin e njohur, Mozzik e më pas edhe për shtatzëninë, të cilën arriti ta mbajë të fshehur gjatë tërë kohës. Çifti i njohur, më 18 dhjetor të vitit që lamë pas janë bërë prindër për herë të parë. Ata janë bekuar me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin, Hana. Loredana, është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku publikon fotografi të ndryshme të saj, kurse tani vazhdimisht publikon edhe imazhe të ndryshme të vajzës. Një orë më parë këngëtarja në Instastory ka publikuar një video, në të cilën vështirë se njihet. Me flokë të gjata dhe një grim të veçantë, Loredana duket shumë më ndryshe. Video Player 00:00 00:06 Kujtojmë se, Mozzik dhe Loredana kanë paralajmëruar se shumë shpejt të publikojnë bashkëpunimin e tyre të radhës të titulluar “Romeo&Julia”./21Media 

To Top