Show Biz

Loredana mbulon dorën me tatuazhin për vajzën


Publikuar më:


Rep-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi është një ndër personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria dhe puna e saj.

Në një fotografi që së fundmi ka ndarë me ndjekësit e saj, Loredana ka treguar tatuazhin e ri që ka bërë kushtuar së bijës.

Ajo e ka gdhendur me shkronja të mëdha në trup emrin e vajzës.

To Top