Show Biz

Loredana dhe Mozzik si në filma shkrepin me armë zjarri


Publikuar më:


Loredana dhe Mozzik kanë rrezikuar me videon e fundit.

Loredana dhe Mozzik janë nga çiftet më të përfolura në estradën shqiptare si për muzikë ashtu edhe për jetën private, shkruan lajmi.net.

Reperja minuta më parë në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë një video ku shihet bashkë me burrin duke shkrepur me armë në shenjë.

Sa i përket muzikës dyshja janë shumë aktiv me projekte muzikore brenda muajit çifti ka lansuar një seri projektesh të cilat po pëlqehen shumë nga publiku. /Lajmi.net/


To Top