Show Biz

Lia Stublla prezanton koleksioni e ri, motra e saj do ua merrë mendtë nga bukuria


Publikuar më:


Lia Stublla e ka prezantuar koleksionin e ri. Në fakt ky koleksion është i dedikuar për maturante.

Atë e prezanton në mënyrën më të mirë motra e saj, e bukura Drita Stublla.

Me linjat e saj perfekte, fustanat e Lias duken edhe më të bukur në këtë koleksion.

Të gjitha dizajnet, me shumë ngjyra dhe plot zgjedhje, maturantet kanë alternativa të zgjedhin për të dukur sa më bukur./Indeksonline/

To Top