Show Biz

Labi tregon se si i ka humbur 13 kilogramë për disa muaj


Publikuar më:


Labinot Tahiri po e lë një vit pas me shumë suksese në karrierën muzikore, politike si dhe private.

Këngëtari ka sjell disa këngë të reja që u pritën mjaft mirë prej fansave dhe publikut të gjerë.

Por, deputeti i Kuvendit të Kosovës ka qenë mjaft aktive edhe në aspektin fizik me aktivitete të ndryshme.

Ai përmes llogarisë personale në Instagram ka treguar se si i ka humbur 13 kilogramë përgjatë 6-7 muajve të fundit.

Artisti ka publikuar një video në rrjetet sociale teksa tregon se në saje të ushtrimeve në palestër ia ka arritur të humb peshë.

“Gati 13 kg për 7-8 muaj, normalisht duke e mbajtur shëndetin plot me energji pozitive. Po vijnë ditë të lumtura për shumë kë”, ka shkruar ai.

Ndryshe, Labi po vazhdon aktivitetin politik si deputet i AKR-së, ku ka qenë mjaft aktiv në Parlamentin e Kosovës. /Telegrafi/

To Top