Uncategorized

Ky është vendimi i gjykatës për Anjeza Shabanin


Publikuar më:


Anjeza Shabani

Rrahja brutale e fëmijës 3-vjeçar nga Anjeza Shabani, u bë publik ditë më parë dhe zgjoi zemërim tek opinioni publik.

Shabani u paraqit sot para Gjykatës së Tiranës./Lajmi.net

The post Ky është vendimi i gjykatës për Anjeza Shabanin appeared first on Lajminet.

Comments
To Top