Uncategorized

Ky është djali që vrau babanë brenda në shtëpi (FOTO)


Publikuar më:


Jurgen Kurti

 

Plagët ishin fatale për 49 vjeçarin, që ka ndërruar jetë brenda në shtëpi në Tiranë. Artur Kurti ishte duke u ndarë nga bashkëshortja, pas sherreve të vazhdueshme në familje. Konflikti arriti kulmin sot kur Arturi është futur me një thikë në shtëpi dhe ka tentuar të qëllojë familjarët e tjerë.

Ai mbeti i vdekur pas reagimit të të birit 23 vjeç dhe të kunatit të tij, Leonard Ristani.

jur4 jur3 jur2 jur1 jur

The post Ky është djali që vrau babanë brenda në shtëpi (FOTO) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top