29,09,2023

Zbulohet: Nuk do ta besoni për çfarë janë grindur Ronaldo dhe Benitez

Must Read

1437324778_extras_noticia_foton_7_1

Është zbuluar një e vërtetë rreth një kacafytje në mes të Cristiano Ronaldos dhe ish-trajnerit të Real Madrid, Rafael Benitez.

Sipas ‘El Pais’, Ronaldo thuhet se ka pasur një zënkë me Rafael Benitezin gjersa ky i fundit ishte trajner i Real Madrid.

Këta të dy nuk patën marrëdhënie aspak të mirë gjatë kohës kur Benitez ishte në krye të Realit, dhe mësohet se ata janë grindur shkaku i një USB-je, përcjell Gazeta Blic.

Thuhet se Benitez i ka dërguar Ronaldos një USB, e cila përmbante instruksione se si Ronaldo të mposhte kundërshtarët e tij në dyluftim.

Kjo thuhet se e ka acaruar tej mase Ronaldon, i cili thuhet se është kundërpërgjigjur duke thënë: “Thuani Benitezit se do t’i dërgoj atij një USB me të gjitha golat që unë kam shënuar, në mënyrë që ai t’i studiojë ato”.

Benitez u shkarkua nga posti i trajnerit të Real Madrid, për t’u zëvendësuar nga Zinedine Zidane.
/Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img