Show Biz

‘Kevin’ nga Home Alone rikrijon skenat e famshme, tash si i rritur


Publikuar më:


Aktori Macaulay Culkin ka ri-krijuar disa skena të famshme nga filmat e njohur ku ai ishte protagonist.

Filmat ‘Home Alona’ janë padyshim filmat më të shikuar dhe më të dashur të festave të fundvitit.

Personazhi shumë i dashur për të gjithë, ‘Kevin’, tani vjen si i rritur pasi aktori ka xhiruar disa skena si 39-vjeçar, përcjell Gazeta Express.

Këto skena janë bërë si reklamë nga Google, ndërsa videoja është shpërndarë e pëlqyer shumë nga fansat. 

To Top