Show Biz

Këshilla e Getinjos për jetën


Publikuar më:


Getinjo ka një këshillë për fansat e tij.

Getinjo ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, të cilës ia shtoi edhe një mbishkrim, shkruan lajmi.net.

Në mbishkrimin e kësaj fotoje, reperi la një mesazh për fansat, të cilët duhet ta ndjekin si këshillë për jetën.

“1-N’shkolle mson dhe bon test…2-N’jete bon test pastaj mson…mos mungo n’ore t’msimit te kjo e dyta”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, “Selfmade” titullohet projekti i fundit nga Getinjo, ndërsa tani po punon rreth këngëve të reja. 


To Top