Show Biz

Këngëtarja 20 vjeçare nga Ferizaj vjen me këngën “Mama” (Video)


Publikuar më:


 Doruntina Bajraktari- Tia ka lindur dhe jeton në Zvicër, ku është duke ndjekur edhe studimet për mjekësi.

 Tia sapo ka lansuar këngën e saj të parë profesionale “Mama”, ku në një pjesë e tekstit përshkruan edhe jetën e saj, sepse për një kohë të gjatë ka jetuar larg nënës së saj.

Tia ka marrë pjesë edhe në audicionet e realizuara për gara të këndimit në Zvicër, ku është renditur mjaft lart.

Është një artiste e re dhe mjaft e kompletuar dhe ne i urojmë shumë suksese Tias!

To Top