Uncategorized

Joe Biden argëtohet në Beograd, vallëzon në rrugë (Video/Foto)


Publikuar më:


Biden bisedoi për së afërmi me qytetarët serb dhe vizitoj disa tenda  që ishin në rrugë dhe kishin gjëra tradicionale për të cila u interesua të dinte me shumë rreth tyre, transmeton lajmi.net.bajden-igra-skadarlija-foto-printscreen-1471372584-971543

Joe Biden takoj edhe një band në rrugë dhe solo këngëtarja e grupit ju afrua zv/presidentit amerikan e përshëndeti dhe e ftoi për një vallëzim.

Ky iu bashkëngjitë vallëzimit më këngëtaren serbe dhe pas pak sekondave i shprehi keqardhje se duhet ta ndërpriste vallëzimin sepse i duhej të shkonte, pasi kishte një agjent të ngjeshur.skadarlija-dzozef-bajden-igra-foto-printscreen-1471372903-971549

Rreth orës 22:00 Joe Biden ka mburritu në Kosovës, ai do ta kaloj natën me ushtarët amerikan, ndërsa nesër do të takoj liderët e vendit. /Lajmi.net/

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=g0C0iuQLQ7I?feature=oembed&w=640&h=480]

skadarlija-dzozef-bajden-igra-foto-printscreen-1471372903-971547

Comments
To Top