Uncategorized

Jeta luksoze e gruas së Presidentit Erdogan, ajo pi çaj që kushton 1800 euro në gotë ari që bën 300 euro (Foto)


Publikuar më:


Gruaja e Presidentit turk Emine Erdogan nuk bën asgjë tjetër përveç që shpenzon shumë para.

Pasionet e saj të veçanta janë rrobat nga dizajnerët dhe gjërat e shtrenjta antike, raporton Express

Derisa populli i vendit të saj jetojnë në varfëri të skajshme me nga 3 euro një ditë , gruaja e presidentit krenohet se ajo pi çaj special të bardhë në vlerë prej 1500 funteve (1800 euro) një kilogram … dhe pije në gota të flakëruara ari me vlerë £ 250 secila (300 euro)

Mediat e kanë quajtur grua e Erdogan një grua të sëmurë pas blerjeve të gjërave të shtrenjta. /Daily mail

6_1468908980-4389620 7_1468908976-3996443 9_1468908973-1403561 10_1468908970-8204369 5_1468908967-452306 4_1468908964-8044923 3_1468908961-3416454 2_1468908958-166416

.

Comments
To Top