Lajme

Jahjaga: Udhëtimi ynë nuk ndalet këtu


Publikuar më:


aaaaa_1460109581-3876404

Ish- Presidentja Atifete Jahjaga, pak çaste pasi ka dorëzuar detyrën e saj, ka paralajmëruar rrugëtim të ri në politikë. Ajo në një status në Facebook ka thënë se udhëtimi i saj nuk do të ndalet.

“Ka qenë nder dhe privilegj të jem Presidentja juaj. Ju përkulem përjetësisht! Ju faleminderit! Udhëtimi ynë nuk ndalet këtu. Bashkë do ta bëjmë Kosovën”, ka shkruar Jahjaga.
atifete_1460109507-1970919

 

Comments
To Top