04,03,2024

Ceremonia e Thaçit po vazhdon me program kulturo-artistik

Must Read

live_1460105817-48123881

Ceremoni e inaugurimit të presidentit të ri Hashim Thaçit po vazhdon me program kulturo-artistik.

Pas dorëzim-pranimit të detyrës dhe pas fjalimit të presidentit Thaçi, ceremoni po vazhdon me program kulturo-artistik nga grupi i fëmijëve Xixëllonjat dhe me Filharmoninë e Kosovës./Magazina.al/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img