16,07,2024

Jahjaga: Udhëtimi ynë nuk ndalet këtu

Must Read

aaaaa_1460109581-3876404

Ish- Presidentja Atifete Jahjaga, pak çaste pasi ka dorëzuar detyrën e saj, ka paralajmëruar rrugëtim të ri në politikë. Ajo në një status në Facebook ka thënë se udhëtimi i saj nuk do të ndalet.

“Ka qenë nder dhe privilegj të jem Presidentja juaj. Ju përkulem përjetësisht! Ju faleminderit! Udhëtimi ynë nuk ndalet këtu. Bashkë do ta bëjmë Kosovën”, ka shkruar Jahjaga.
atifete_1460109507-1970919

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për përdorim të armës

Policia e stacionit në Ferizaj me datën 15.07.2024 rreth orës 23:30 ka pranuar një informacion se në rrugën  ‘’Vëllezërit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img