Uncategorized

Ja si vidhen paratë e një Fast Food-i në Tiranë (Video)


Publikuar më:


Aty tregohet një i ri që përfiton nga mungesa e vëmendjes e punonjësit dhe rrëmben paratë që gjendeshin mbi banak.

Autori nuk është kapur dhe ai që ka postuar videon thotë: “Ja se si hajduti vjedh ne mes te Tiranes dhe largohet pa i hyre asnje ferre ne kembe pasi policise se shtetit sic duket i duhet te merret me reformen ne drejtesi. Le te shpresojme qe ky hajdut nuk eshte njeri nga ata qe do e votoje kete reforme!!”

.

Comments
To Top