Uncategorized

Ja kush është Jani Vogli, atentatori i biznesmenit qipriot (Foto)


Publikuar më:


Qipro

Sot është zbuluar nga “Klan TV” edhe fotoja e tij. Vogli mbeti i vrarë në atentatin e përgjakshëm që u mori jetën edhe tre personave të tjerë. Siç është raportuar më herët, Jani Vogli dhe Aleks Burreli kanë udhëtuar së bashku drejt Qipros përmes Stambollit për të kryer atentatin.

Gjithashtu, dyshimet janë se Vogli mund të jetë qëlluar gabimisht ose qëllimisht nga Burreli, i cili është ende në kërkim.

jani-vogli-solo

The post Ja kush është Jani Vogli, atentatori i biznesmenit qipriot (Foto) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top