22,06,2024

Dy vjet nga vrasja e Artan Santos, atentati i mbuluar me mister (VIDEO)

Must Read

 

Ai u ekzekutua në mëngjesin e 26 qershorit 2014 në hyrje të bankës që kishte themeluar vetë.

Dy vjet më pas nuk ka endë një pistë zyrtare për vrasjen e tij, as edhe një të arrestuar apo person nën hetim.

Ngjarja është e mbushur me enigma të shumta, siç janë enigmë edhe personat me skafandër në kokë, të cilët pasi ekzekutuan bankierin u larguan në drejtim të “Librit Universitar”.

Kjo vrasje në qendër të Tiranës, ndaj një personi të rëndësishëm në vend, me sa duket do të vazhdojë të mbetet një mister i madh për familjarët dhe publikun./lapsi

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=3_7OoMEHX8k?feature=oembed&w=640&h=480]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=wdII-1_dnYI?feature=oembed&w=640&h=360]

 

 

 

The post Dy vjet nga vrasja e Artan Santos, atentati i mbuluar me mister (VIDEO) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img