Show Biz

Ja kujt i ka ngjarë vajza e Mozzik dhe Loredanës


Publikuar më:


Reperi Mozzik dhe Loredana kanë një vajzë e tash e disa muaj.

Dhe, tani ajo duket të jetë kopje e nënës.

Loredana Hana është vajza e çiftit ndër më të dashur për publikun, reperit Mozzikut dhe Loredanës.
Vogëlushja erdhi në jetë në dhjetor të vitit të kaluar.

Duket se Hana ka marrë tiparet e nënës së saj, pasi që këtë e ka treguar vet Loredana.

Ajo në InstaStory e ka publikuar një fotografi të vajzës teksa mbi të ka shkruar “Mini me”, që nënkupton se ajo i ka ngjarë së ëmës kur ka qenë e vogël.

To Top