Uncategorized

Itali, një i burgosur shqiptar tenton të vetëvritet 


Publikuar më:


Burgu/ Foto ilustrim

Sipas medieve vendase, 52-vjeçari është arrestuar për sulme seksuale ndaj bashkëshortes së tij, si dhe për dhunë në familje.

Lajmi është konfirmuar nga sekretari rajonal i burgut për Piemonte-n e Sappi-n, Vicente Santilli. Ai ka deklaruar se një polic i burgut, me detyrë në zyrën e seksionit të izolimit ka penguar vetëvrasjen e shtetasit shqiptar.

“I burgosuri kishte vënë litarin në qafë dhe po bëhej gati të vetëvritej. Me ndihmën e kolegëve e shpëtuam. Tashmë ai ndodhet në spital dhe po merr mjekimin e duhur”, është shprehur polici i burgut.

The post Itali, një i burgosur shqiptar tenton të vetëvritet  appeared first on Lajminet.

Comments
To Top