Uncategorized

I riu pëson sulm në tru, mjekët “ të zënë” për ti dhënë ndihmën (Video)


Publikuar më:


Ato në vend që t’i ndihmojnë, një mjeke po shijon kafen kurse në koridor pacienti fiton edhe një sulm tjetër në tru.

Ai këto ditë po lufton me jetën dhe është në ditën e 13 në koma, transmeton Zhurnal.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=147vSNxaOrA?feature=oembed&w=640&h=480]

The post I riu pëson sulm në tru, mjekët “ të zënë” për ti dhënë ndihmën (Video) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top