Uncategorized

Harron shkrepësen në ulësen e makinës, marrin flakë tri makina në City Park


Publikuar më:


Kështu, fillimisht ka marrë flakë makina brenda së cilës ndodhej çakmaku, ndërsa më pas flakët kanë përfshirë edhe dy automjete të tjera që ndodheshin në parking, në qendrën tregtare City Park.

Sipas raportuesve nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale, ndërsa zjarrfikësja ka mbërritur 20 minuta pas ngjarjes dhe po punon për shuarjen e flakëve./ jeta osh qef/

//

.

Comments
To Top