Uncategorized

Greqia proteston


Publikuar më:


Kjo protestë vie pas grevës treditore, e cila kishte filluar të premten për të kundërshtuar rregullat e reja për tatime dhe pensione.

Greqia ka arritur të zhbllokojë këstin në vlerë prej 5 miliardë euro, pas përleshjes me kreditorët.

The post Greqia proteston appeared first on Lajminet.

Comments
To Top