Uncategorized

Grabitje në Kamëz, plagoset menaxherja e një supermarketi (Video)


Publikuar më:


Ilustrim

Nga informacionet paraprake mësohet se dy persona të armatosur dhe të maskuar kanë tentuar të grabisin një supermarket.

Por gjatë grabitjes, grabitësit kanë hasur në rezistencën e punonjësve të biznesit.

Grabitësit kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të menaxheres, e cila ka mbetur e plagosur në këmbë.

E plagosura ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Pasi kanë qëlluar, grabitësit janë larguar me një motor, të cilin e kanë braktisur disa metra më tutje.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe janë vënë në kërkim të autorëve.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=6SWAvPjZDgQ?feature=oembed&w=640&h=360]

The post Grabitje në Kamëz, plagoset menaxherja e një supermarketi (Video) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top