04,12,2023

Të shtëna me armë zjarri në Kamëz, plagoset 19-vjeçarja

Must Read

Policia sqaron se 19-vjeçarja me iniciale I.D u plagos në këmbë, por fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje kanë shuar shërbimet e Komisariatit të Policisë dhe shërbimet “Shqiponja”, të cilët po hetojnë situatën.

The post Të shtëna me armë zjarri në Kamëz, plagoset 19-vjeçarja appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Babai i Marigona Osmanit, Muhabi Osmani ka treguar se familja e tij ka marrë kërcënime përmes mesazheve nga profile...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img