Show Biz

Gjira ‘kapet’ me Loredanën: Unë jam reperja e parë jo ti


Publikuar më:


Loredana Zefi duket se nuk është në vitin e saj më të mirë. Pasi që u akuzua nga një çifti zviceran për mashtrim dhe përvetësim pasurie me mijëra franga, ajo lajmëroi sot se është ndarë edhe nga Mozzik, me të cilin ajo ka edhe një vajzë.

E për të prekur edhe pak në ngjarjet e këqija që po i ndodhin Loredanës, pas nuk ka mbetur as reperja tjetër kosovare, Gjira Kajtazi.

Ajo me anë të një postimi në InstaStory vetëm i ka përkujtuar Loredanës se ajo është e para në industrinë e repit në Kosovë dhe jo ajo.

“Loredana me fal por sa i përket reperëve, është veç njëra”, ka thënë Gjira duke i përkujtuar asaj se është ajo që kishte filluar të bëj rep qysh herët.

Kujtomë se edhe Gjira është bërë nënë e një djali para disa muajve, derisa ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë këngë të re, pasi që duket se i është përkushtuar më shumë familjes.

To Top