Uncategorized

Gjendet trupi i një gruaje në lumin Vardar në Shkup


Publikuar më:


Siç njoftoi MPB-ja, ekipi kujdestar i Ndihmës së Shpejtë ka konstatuar vdekje. Në trupin e të vdekurës nuk janë vërejtur shenja të dhunës.

Ekspertizë në vendin e ngjarjes kanë kryer Prokuroria Publike dhe SPB Shkup, ndërsa trupi është dorëzuar për autopsi.

 

The post Gjendet trupi i një gruaje në lumin Vardar në Shkup appeared first on Lajminet.

Comments
To Top