Uncategorized

Gjendet në Berat 17 vjeçarja që iku me të dashurin


Publikuar më:


17-vjeçarja M.R

Gjetja e adoleshentes erdhi pas më shumë se 2 muaj kërkimesh dhe ajo ishte në qytetin e Beratit, dhe ndodhej nën shoqërinë e një djali.

Lajmin e konfirmojnë edhe familjarët e vajzës, të cilët thonë se, në momentin kur vajza është gjetur ka deklaruar se është larguar nga banesa me dëshirën e saj.

Ndërkohë, ata kanë falënderuar edhe policinë për punën e bërë për gjetjen e vajzës së tyre.

 17-vjeçarja nga Marinza e Roskovecit u zhduk dhe familja pas kërkimeve të dështuara kërkoi edhe ndihmën e policisë. Ata ishin të frikësuar se e mitura mund të trafikohej në Kosovë për qëllim prostitucioni.

The post Gjendet në Berat 17 vjeçarja që iku me të dashurin appeared first on Lajminet.

Comments
To Top