Uncategorized

Gjendet i pajetë një i moshuar në Gjirokastër


Publikuar më:


Policia, vend krimi

Trupi i pajetë u gjet nga policia në anë të lumit Drino, në afërsi të fshatit Vrisara.

Në trupin e viktimës nuk u konstatuan shenja dhune, ndërsa dyshohet se i moshuari ka humbur jetën nga shkaqe natyrale. Sipas djalit të viktimës, i moshuari vuante dhe kurohej nga depresioni prej kohësh. Uniformat blu kanë nisur hetimet dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje./shekulli

The post Gjendet i pajetë një i moshuar në Gjirokastër appeared first on Lajminet.

Comments
To Top