16,04,2024

Konfrontohen mes vete Dardan Molliqaj e Arben Ahmeti

Must Read

656X37364736Dardan_Molliqaj

Sekretari organizativ i VV-së DArdan Molliqaj dhe opinionisti Arben Ahmeti, janë kontrontuar disa herë, në debatin që po zhvillohet në Rubikon, raporton GazetaBlic.

Pas disa replikave që Ahmeti ka bërë ndaj Molliqajt, ky i fundit e ka akuzuar Ahmetin se po tenton ta prishë debatin.
“Je t’u dashtë me e prishë debatin. A je kaq në siklet edhe ndaj pushtetit?”, e ka pyetur ai.
Ndërsa Ahmeti ia ka kthyer “Shumë më shumë”.

Më pas, Arben Ahmeti i ka thënë Molliqajt se një themelues Ii VV-së e kishte sharë një deputet.
“Një njeri themeleus i VV-së e ka sharë publikisht një deputet, cili ka qenë reagimi i Vv-së?”, e ka pyetur ai Molliqajn gjatë debatit.

Mirëpo ai është kundërpërgjigjur shumë shkurt “Ti ke qëllim me e prishë debatin”, ka ripërsëritur Molliqaj. /GazetaBlic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ishte në kërkim nga policia, arrestohet 25-vjeçari në Ferizaj

Një 25-vjeçar është arrestuar ditën e hënë në Ferizaj, i njëjti ishte në kërkim nga policia. L.Q ishte i kërkuar me...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img