Uncategorized

Gjen portofolin me 270 mijë lekë në qendër të Tiranës, ja çfarë kërkon ky i ri


Publikuar më:


Portfolio

Fabjan Thomaj është në kërkim të pronarit të portofolit.

Thomaj ka gjetur në qendër të Tiranës portofolin me patentë, kartë banke, 270.000 lekë të vjetra dhe ka bërë atë që nuk do e bënin të gjithë, duke u vënë në kërkim të pronarit të tij, raporton ‘’Jeta osh qef’’.

The post Gjen portofolin me 270 mijë lekë në qendër të Tiranës, ja çfarë kërkon ky i ri appeared first on Lajminet.

Comments
To Top