18,05,2024

Pamje nga aksidenti i tmerrshëm në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” (Video)

Must Read

Makinat janë përplasur shumë keq në bulevardin “Dëshmoret e Kombit”. Siç duket në videon e sapoardhur nga raportuesit e Jetaoshqef.al arsyeja e përplasjes së këtyre makinave është futja me të kuqe e njërës prej tyre.

Makina tip “Golf” ka ardhur nga lart me shpejtësi duke mos respektuar sinjalistikën rrugore dhe është përplasur në kryqëzim me një makinë tip “Fiat”. Megjithëse përplasja ishte shumë e fortë, nuk ka pasur të lënduar.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=M4mnR9u8Wug?feature=oembed&w=640&h=480]

The post Pamje nga aksidenti i tmerrshëm në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img