Show Biz

Getinjo publikon këngën e re


Publikuar më:


Kënga ishte paralajmëruar disa ditë më parë Kënga e quajtur “50” u publikua me videoklip në kanalin 2Euro Gang, prej nga ku ishte fshirë kënga e Mozzik-ut “Madam”, shkruan rtv21.tv. Për tekstin e këngës si zakonisht është kujdesur vet Getinjo, ndërsa për instrumentalin, muzikën dhe miksimin e masterizimin janë përkujdesur Miksu & Macloud./21Media

To Top