Show Biz

Getinjo paralajmëron ‘Sillet 2’


Publikuar më:


Getinjo vazhdon të jetë një nga rep-artistët e preferuar të publikut shqiptar. Ai me një postim të bërë në Instagram ka paralajmëruar publikun për një këngë të re, shkruan lajmi.net.

Muaj më parë reperi kishte publikuar këngën ‘Sillet’ projekt ky që u pëlqye shumë nga dëgjuesit, dhe duket se Getinjo paska punuar edhe pjesën e dytë të kësaj kënge dhe këtë e konfirmoi përmes llogarisë së tij në Instagram.

Përveç punës së tij për projekte të reja, artisti nga Ferizaj ka qenë mjaft i angazhuar edhe me koncerte muzikore ku vlenë të përmendet perfomanca e tij në koncertin e ‘Unikkatilit’ në Mitrovicë. /

To Top