Uncategorized

Fqinji godet me sëpatë në kokë fëmijën 6 vjeç


Publikuar më:


Ilustrim

Ngjarja është regjistruar rreth orës 14:00 dhe pritet në orët në vijim të jepen më shumë informacion ndërkohë që fëmija po transportohet drejt Tiranës për një mjekim më të specializuar.

The post Fqinji godet me sëpatë në kokë fëmijën 6 vjeç appeared first on Lajminet.

Comments
To Top