30,09,2023

Ja si do të jetë moti në ditët në vijim

Must Read

moti-i-nxeht-euml-n-euml-dit-euml-t-n-euml-vijim_hd

Në këto kushte do të mbajë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet  5-8 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 21-23 gradë Celsius.

Shtypja atmosferike vezhdon të mbetet mbi vlerta e normales. Do të fryjë erë e lehte deri mesatare nga drejtimii veriut dhe juglindjes.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbi 41 milion euro është buxheti i Komunës së Ferizajt, i miratuar për vitin e ardhshëm

Këtë të premte është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, e kryesuar nga kryesuesi Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img