Show Biz

Foto/ Çfarë veshën yjet në tapetin e American Music Awards 2016


Publikuar më:


Mbrëmjen e së dielës është mbajtur në Los Angeles ndarja e çmimeve American Music Awards 2016.

Gigi Hadid dhe Jay Pharoah kanë mirëpritur të ftuarit, ku mes të pranishëve ishin zërat më të njohur të muzikës si Drake, Selena Gomez, Maroon 5, Bruno Mars dhe John Legend, Lady Gaga, etj.

Nata e mbrëmshe është cilësuar si “nata e Drake”, pasi ka thyer rekordin e Michael Jackson me 13 nominime. Por çfarë veshën të ftuarit në tapetin e kuq? 152910

Comments
To Top