Uncategorized

Flet Anisa mes lotëve: Nuk jam penduar për videon me Shukriun (VIDEO)


Publikuar më:


Në një moment ajo nuk kursen as lotët teka thotë se gjithçka e ka realizuar pas presioneve që i vinin nga Xhelili.

“Ndihesha nën presionin e fjalëve të tij dhe asaj çfarë ai kërkonte ndaj meje. Kjo ka qenë e vetmja arsye, s`ka patur as arsye politike dhe as çështje parash. Unë jam ndier nën presion”.

“Unë kërkoj që të largohem nga Dibra dhe nga Shqipëria. Nuk ka më kuptim të rri këtu se nuk kam siguri”.

“Pas videos skam dalë nga shtëpia. Nuk jam penduar që e kam bërë videon”, ka thënë vajza.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=YAUqmv0l_FQ?feature=oembed&w=640&h=360]

The post Flet Anisa mes lotëve: Nuk jam penduar për videon me Shukriun (VIDEO) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top