23,04,2024

Arrestohet i dyshuari që i vjedhi portofolin shtetasit të Austrisë

Must Read

Ferizaj- Është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që, i njëjti  viktimës mashkull shtetas i Austrisë i ka vjedhur portofolin në të cilin kishte dokumentet personale dhe 500 € para të gatshme.

Njësitet policore gjatë kontrollit te i dyshuari kanë gjetur dhe konfiskuar kartelat e bankës së viktimës. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje, njoftohet në raportin e policisë.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img