Uncategorized

Fillojnë të mblidhen protestuesit shqiptarë në Maqedoni (Foto)


Publikuar më:


Protestat ne Maqedoni,

Kjo protestë e organizuar nga LR-PDHSH, RDK, OVL, Ilyrikum Libertas dhe familjarët e të burgosurve të rastit “Monstra”, është paraparë të filloi nga ora 14:00.pr1

pr

The post Fillojnë të mblidhen protestuesit shqiptarë në Maqedoni (Foto) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top